با سلام و درود با لطف بیکران خداوند متعال بود، كه من و تمامی همکارانم را لایق دانست در جهت امور سفرهای تفریحی، آموزشی، علمی و تحقیقاتی در قالب گروهی و انفرادی خدمت گزار شما عزيزان باشیم. هدف ما بر اينست كه در این راستا و در جهت تحقق رویاهایتان بیش از پیش تلاش نماییم. مجموعه دریم تایمز متشكل از کادری مجرب و کار آزموده بر این باور است که حق مسلم مسافر و ارباب رجوع است که از بهترین خدمات و امکانات در طول سفر و مزایای در حد انتظارش بهره مند گردد. اينجانب آرزو جماليان با سابقه 7 ساله خدمت در این زمینه کاری و با همراهی تیمی مجرب و زبده امكان حضور شما را در كشورهايي از جمله آمریکا، انگلیس، کاناداو…. هم چنين در حوزه شینگن آماده ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات است.
برآنیم که رضایت مندی شما را در این زمينه اولویت قرار دهیم.
لازم به ذکر است دریم تایمز در حوزه سفرهای آسیایی نیز با افتخار فعال است و ضمانت این را خواهیم داد که از لحاظ هزینه و کیفیت کم نظیر و سرآمد خواهيم بود. سیاست کاری دریم تایمز بر این اساس است که مشتری ولی نعمت ماست و خدمت به شما عزیزان افتخار ماست.
با امید و اتكا به لطف الهي که سعادت و عزت خدمت رسانی را داشته باشیم.

تهران ، بلوار میرداماد ، میدان محسنی ، خیابان وزیری پور ، کوچه کاووسی ، پلاک 26 ، طبقه سوم واحد 10

دریم تایمز با همراهی تیمی مجرب و زبده امكان حضور شما را در كشورهايي از جمله آمریکا، انگلیس، کاناداو…. هم چنين در حوزه شینگن آماده ارائه بهترین و مطلوب ترین خدمات است.
برآنیم که رضایت مندی شما را در این زمينه اولویت قرار دهیم.
سیاست کاری دریم تایمز بر این اساس است که مشتری ولی نعمت ماست و خدمت به شما عزیزان افتخار ماست.